Rosetta Stone Yabancı Dil Öğrenme Programı

Ankara Üniversitesi ve ‘Rosetta Stone’ yabancı dil öğrenme veritabanı  arasında devam eden işbirliği çerçevesinde yabancı dilinizi geliştirmek için bu platformu kullanabilirsiniz.

Bu çerçevede Rosetta  Stone  Library  Solution yabancı dil öğrenme programı  veri  tabanı;  araştırmacıların  ve  kurum  çalışanlarının kullanabileceği, ister başlangıç  seviyesi  olsun,  isterse  orta, ileri seviyedeki kullanıcıların yararlanabileceği; İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe de dahil olmak üzere 25’in üzerinde  farklı dil  içeren  eğitim  setidir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve artık her yerden ve her zaman  mobil uygulama üzerinden erişim imkanı sunulmaktadır. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu da ortadan kalmaktadır.

Rosetta Stone’a bilgisayardan ve mobil uygulama üzerinden erişim ve önemli özelliklerine dair bilgi almak için aşağıda yer alan Ankara Üniversitesi Kütüphaneleri  YouTube sayfasında yer alan eğitim videosu linkini tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0KPckHl7DuI

Diğer

tümünü görüntüle